شرکت‌های وابسته

شرکت خدماتی و کمک‌رسانی پیشگام الوند اتحاد (درمانت)

شرکت خدماتی و کمک‌رسانی پیشگام الوند اتحاد (سهامی خاص) در تاریخ 19/08/1395 تاسیس شده و طی شماره 501233 اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری در تهران به ثبت رسید. فعالیت اصلی شرکت ارایه کلیه خدمات جانبی پزشکی و درمانی و بهداشتی، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی در زمینه ارایه خدمات مشاوره‌ای و خدمات‌رسانی به صنعت بیمه، مشارکت در طراحی، تجهیز، ایجاد و نگهداری مرکز کمک‌رسانی به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد.

وب‌سایت شرکت درمانت

Home - [3]
Home - [3]

شرکت توان آفرینان آرامش فردا (کارانت)

شرکت توان آفرینان آرامش فردا (مسئولیت محدود) به شناسه ملی ۱۴۰۰۸۶۵۷۳۷۸ در تاریخ 09/07/1398 طی شماره ۱۳۹۸۳۰۴۰۰۹۰۱۰۷۵۷۳۶ مورخ 09/07/1398 در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه، توسعه و ارتقاء و توانمندسازی منابع انسانی، برگزاری سمینار و همایش‌های موردی، ارائه خدمات مشاوره ای و منابع انسانی به متقاضیان، همکاری با موسسات مطالعاتی و مشاوره‌ای داخلی و خارجی، انعقاد قرارداد با کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی در راستای فعالیت شرکت‌های بیمه‌ای می‌باشد.

شرکت کیش سل پارس (سامانتل)

شرکت کیش سل پارس به شناسه ملی 10861560414 در تاریخ 06/10/1386 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ثبت 6210 در اداره ثبت شرکت­ها به ثبت رسید. موضوع فعالیت اصلی شرکت شامل خدمات اپراتوری، خرید و فروش، واردات و صادرات ، نصب و راه اندازی، مشاوره، نگهداری و بهره برداری، امور مشترکین و تامین نیروی انسانی در زمینه های برق، مخابرات، کامپیوتر، IT و غیره می باشد.

وب‌سایت شرکت سامانتل

Home - [3]
Home - [3]

شرکت خدمات تجهیزات الکترونیک زبده

شرکت خدمات تجهیزات الکترونیک زبده (سهامی خاص) به شناسه ملی ۱۴۰۰۹۸۸۳۷۱۸ در تاریخ 19/12/1399 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ثبت ۵۷۴۷۱۶ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید. موضوع فعالیت اصلی شرکت ارائه کلیه روش‌های مناسب به دارندگان تجهیزات الکترونیک ارتباطی، ارائه خدمات نرم‌افزاری به بازار تجهیزات الکترونیک و صنایع مرتبط، خرید و فروش کالاهای مجاز بازرگانی از قبیل تجهیزات و قطعات در زمینه تجهیزات الکترونیک، عقد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی در زمینه خدمات مرتبط با تجهیزات الکترونیک و صنایع مرتبط و همچنین انجام امور تعمیر و نگهداری تجهیزات الکترونیک می‌باشد.

شرکت گروه هتل‌های ملل‌

شرکت گروه هتل­های ملل به شناسه ملی 10103356899 در تاریخ 21/03/1386  به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ثبت 298187 در اداره ثبت شرکت­ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت اصلی شرکت  سرمایه گذاری، ساخت، و بهره برداری واحد های مسکونی، تجاری، اقامتی و صادرات و واردات تجهیزات مربوطه و ارائه خدمات مدیریتی، مالی، اداری، اداره کردن، احداث، تملک هتل های اقامتی و همچنین انجام اقدامات لازم به منظور جلب سیاحان و مسافران داخلی و خارجی و سرمایه گذاری و مشارکت در سایر شرکت ها و تاسیس شعب در داخل و خارج از کشور می باشد.

Home - [3]
Home - [3]

شرکت صنایع بسته بندی ارمغان نگین آریا

شرکت صنایع بسته بندی ارمغان نگین آریا به شناسه ملی 10102295991 در تاریخ 01/02/1381 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ثبت 187554 در اداره ثبت شرکت­ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت اصلی شرکت خرید ماشین آلات و لوازم یدکی و مواد اولیه مورد نیاز از داخل و یا خارج از کشور و ایجاد امکانات لازم به منظور تهیه و تولید ورق کارتن و مقوا و ساخت جعبه های مقوایی، کارتن، کلاهک، پلاستیک، نایلون، سلفون و سایر کالاهای مجاز در این زمینه و صدور آن ها به خارج از کشور است.

فعالیت دیگر این شرکت مشارکت در سایر شرکتها و انعقاد قرارداد و اخذ نمایندگی از شرکت های داخلی و خارجی و اشخاص حقیقی و خرید دانش فنی و مرتبط با موضوع فعالیت، می باشد.

وب‌سایت شرکت ارمغان نگین آریا

سامان تجارت توسعه سرآمد

شرکت سامان تجارت توسعه سرآمد در تاریخ 18/12/1400 به شماره ملی ۱۴۰۱۰۸۹۵۰۱۱به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس گردید و طی شماره ثبت ۵۹۳۰۶۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسید. موضوع فعالیت اصلی شرکت شامل کلیه فعالیت‌ها و مبادلات تجاری و بازرگانی مجاز اعم از داخلی و خارجی و واردات و یا صادرات کلیه کالاها و خدمات مجاز، از جمله فعالیت‌های پخش کالا و خدمات، حق‌العمل‌کاری، اخذ و اعطای نمایندگی‌های مجاز بازرگانی، تامین نیروی انسانی مورد نیاز سایر شرکت‌ها، بازاریابی و برندینگ قانونی، خرید و فروش سهام سایر شرکت‌ها، انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی، ارائه کلیه فعالیت‌های خرید، فروش، واردات و صادرات در زمینه نفت، میعانات گازی و گاز و سایر محصولات مشتقه و محصولات پتروشیمی، خودرو، تجهیزات کارخانه‌ای، کشاروزی، دامداری و همچنین گشایش اعتبارات اسنادی ریالی و یا ارزی و بروات برای شرکت نزد بانک‌ها، ترخیص کالا از گمرکات داخلی و خارجی، تاسیس شرکت، برپایی غرفه و شرکت در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی، برگزاری سمینار و همایش‌ها، اخذ تسهیلات و اعتبارات و ضمانت‌نامه‌های بانکی به صورت ارزی و ریالی از کلیه بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی می‌باشد.