شرکت‌های فرعی

شرکت نواندیش آتی نویان (نویان سیستم)

شرکت نواندیش آتی نویان (سهامی خاص) در تاریخ 24/09/1394 تحت شماره ۴۸۴۰۱۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۴۶۹۲۳۰ و کد اقتصادی ۴۱۱۴۹۴۶۶۹۹۶۵ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات تجاری به ثبت رسیده است.

فعالیت اصلی شرکت در ارایه خدمات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری و تجهیزات کامپیوتری، تولید و ارایه رایانه، تولید و ارایه دستگاه‌های جانبی رایانه، تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای غیرفرهنگی و سخت‌افزارهای سفارش مشتری، ارایه پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری غیرفرهنگی و سی‌دی اطلاعاتی، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌ها و سیستم‌های انفورماتیکی و رایانه‌ای، استراتژی و معماری سازمانی و متدولوژی و اجرا و نظارت بر پروژه‌های فناوری اطلاعات و ارایه خدمات مدیریتی و مشاوره و طراحی نظام‌های مدیریتی می‌باشد.

وب‌سایت شرکت نویان سیستم

Home - [3]
Home - [3]

شرکت شبکه نوآفرینی سرآمد (پلنت)

شرکت شبکه نوآفرینی سرآمد (سهامی خاص) به شناسه ملی 14009349158 در تاریخ ۱۹/۰۵/۱۳۹9 به صورت شرکت سهامی خاص تاسیس شد و طی شماره ثبت ۵۰۵۲۷ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت ارائه خدمات مشاوره و مدیریتی در خصوص نوآوری، ایجاد، رشد و شتاب‌دهی کسب و کارهای نوپا، پایش و شناسایی فرصت‌های کسب‌وکار، خدمات مطالعاتی، طراحی پلتفرم و انتقال تکنولوژی در زمینه راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپای فناورانه محور، کنترل و نظارت و اجرای مدیریت راهبردی شرکت‌های نوپا و دانش بنیان و سایر موارد می‌باشد و در حال حاضر در کارخانه نوآوری آزادی تهران فعالیت می‌نماید.

وب‌سایت شرکت پلنت

شرکت ایده‌پردازان بازار سرمایه امین

شرکت ایده‌پردازان بازار سرمایه امین (سهامی خاص) به شناسه ملی ۱۴۰۰۶۹۳۶۴۵۴ تاسیس و در تاریخ 03/05/1396 طی شماره ۵۱۲۹۶۱ در اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت شرکت طبق اساسنامه ۱- نظارت و سرمایه‌گذاری در امور و تاسیس، ایجاد، توسعه و تکمیل، بازسازی و نوسازی، راه‌اندازی و اداره و نگهداری انواع کارخانه‌ها و شرکت‌های فعال در بخش خدماتی و بازرگانی و تولیدی ۲- خدمات مشاوره‌ای در حوزه های مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری و کسب‌وکار ۳- ارایه خدمات مشاوره‌ای در زمینه تولید و سرمایه‌گذاری‌های جدید می‌باشد.

Home - [3]
Home - [3]

شرکت صنایع کاغذی کتیبه‌ گستر صدرا

شرکت صنایع کتیبه گستر صدرا (سهامی خاص) در تاریخ 17/08/1396 و طی شماره ۵۱۸۳۴۸ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسیده است. فعالیت اصلی شرکت تهیه، تولید، چاپ، برش، بسته بندی، توزیع و پخش انواع محصولات کاغذی حرارتی، اداری و سایر موارد می‌باشد.

شرکت سامان اینترنشنال

شرکت خدمات مشاوره، فناوری اطلاعات، تجارت خارجی سامان اینترنشنال به شناسه ملی 0001-5270-0803-0742 در تاریخ 22/08/1398 به صورت شرکت با مسئولیت محدود تاسیس شد و طی شماره ثبت 5-177044 در اداره ثبت شرکت­های استانبول به ثبت رسید. موضوع فعالیت اصلی شرکت در 2 بخش شامل ارائه هرگونه خدمات مشاوره مدیریت و اشتغال در زمینه های مرتبط با این موارد، انجام مدیریت و مشاوره برای شرکت ها و موسسات خصوصی داخلی یا خارجی و همچنین ارائه خدمات مشاوره تحقیقات و توسعه در زمینه های مدیریت توسعه و تغییرات سازمانی در راستای افزایش بهره وری، توسعه مهارت های مدیریت و رهبری، ایجاد فعالیتهای فروش به شکل مستقیم یا اشخاص ثالث می باشد.

شرکت‌های فرعی